Factory Unlocked Motorola Razr 2025 256GB 15 Blue XT2553V
Factory Unlocked Motorola Razr 2025 256GB 15 Blue XT2553V
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Android Phones |
| Sub-Collection | Other Android Phone Brands |
| Brand | Motorola |
| Model | Razr 2025 |
| MPN | XT2553V |
| Software Version | 15 |
| Screen Size | 6.9" |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Service | Factory Unlocked |
| Storage Size | 256GB |
| Color | Blue |
| Condition | Flawless |
| IMEI | 356713420800672 |
| Battery Health | N/A |
| MFG Warranty |
No
|
| UPC | |
| Serial# | ZP222273F3 |
Cosmetic condition:
The screen is in good cosmetic condition with minimal scuffs, scratches, and general wear. The back is in good condition with no damage or issues, and the sides show only minimal wear. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
The power button, vibrate/ringer switch, and volume buttons are fully functional with no issues. Both the front and rear cameras work properly, and the LCD has no issues or damage. The touch screen responds accurately and is fully functional. WiFi and Bluetooth are available and work as they should. All speakers function properly and sound great, and the charging port has been tested, cleaned, and is fully functional. This phone is ready to be activated.
Original: $289.99
-65%$289.99
$101.50







Description
Factory Unlocked Motorola Razr 2025 256GB 15 Blue XT2553V
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Android Phones |
| Sub-Collection | Other Android Phone Brands |
| Brand | Motorola |
| Model | Razr 2025 |
| MPN | XT2553V |
| Software Version | 15 |
| Screen Size | 6.9" |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Service | Factory Unlocked |
| Storage Size | 256GB |
| Color | Blue |
| Condition | Flawless |
| IMEI | 356713420800672 |
| Battery Health | N/A |
| MFG Warranty |
No
|
| UPC | |
| Serial# | ZP222273F3 |
Cosmetic condition:
The screen is in good cosmetic condition with minimal scuffs, scratches, and general wear. The back is in good condition with no damage or issues, and the sides show only minimal wear. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
The power button, vibrate/ringer switch, and volume buttons are fully functional with no issues. Both the front and rear cameras work properly, and the LCD has no issues or damage. The touch screen responds accurately and is fully functional. WiFi and Bluetooth are available and work as they should. All speakers function properly and sound great, and the charging port has been tested, cleaned, and is fully functional. This phone is ready to be activated.




