Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) RAM DDR4 3200MHz CMK16GX4M2D3600C18
Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) RAM DDR4 3200MHz CMK16GX4M2D3600C18
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Computer Part |
| Sub-Collection | RAM |
| Brand | Corsair |
| Model | Vengeance LPX |
| MPN | CMK16GX4M2D3600C18 |
| Memory Size | 16GB (2x8GB) RAM |
| Memory Type | DDR4 |
| Speed | 3200MHz |
| Condition | Good |
| Serial# | A4W7B501104L9M |
Cosmetic condition:
This RAM does not include a heat sink. The gold pins are in very good condition, with little to no noticeable wear. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This device is used, fully functional, and has been tested to confirm everything works properly.
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75

Description
Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) RAM DDR4 3200MHz CMK16GX4M2D3600C18
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Computer Part |
| Sub-Collection | RAM |
| Brand | Corsair |
| Model | Vengeance LPX |
| MPN | CMK16GX4M2D3600C18 |
| Memory Size | 16GB (2x8GB) RAM |
| Memory Type | DDR4 |
| Speed | 3200MHz |
| Condition | Good |
| Serial# | A4W7B501104L9M |
Cosmetic condition:
This RAM does not include a heat sink. The gold pins are in very good condition, with little to no noticeable wear. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This device is used, fully functional, and has been tested to confirm everything works properly.






















