Neo Forza Vengeance RGB Pro 8GB (1x8GB) RAM DDR4 2666MHz NMUD480E85-2666EA00
Neo Forza Vengeance RGB Pro 8GB (1x8GB) RAM DDR4 2666MHz NMUD480E85-2666EA00
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Computer Part |
| Sub-Collection | RAM |
| Brand | Neo Forza |
| Model | Vengeance RGB Pro |
| MPN | NMUD480E85-2666EA00 |
| Memory Size | 8GB (1x8GB) RAM |
| Memory Type | DDR4 |
| Speed | 2666MHz |
| Condition | Good |
| Serial# | 1400-109091800500092 |
Cosmetic condition:
This RAM does not include a heat sink. The gold pins are in very good shape with little to no noticeable wear. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This device is in fully working, used condition. It has been fully tested to ensure all aspects are working.
Original: $34.99
-65%$34.99
$12.25


Description
Neo Forza Vengeance RGB Pro 8GB (1x8GB) RAM DDR4 2666MHz NMUD480E85-2666EA00
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Computer Part |
| Sub-Collection | RAM |
| Brand | Neo Forza |
| Model | Vengeance RGB Pro |
| MPN | NMUD480E85-2666EA00 |
| Memory Size | 8GB (1x8GB) RAM |
| Memory Type | DDR4 |
| Speed | 2666MHz |
| Condition | Good |
| Serial# | 1400-109091800500092 |
Cosmetic condition:
This RAM does not include a heat sink. The gold pins are in very good shape with little to no noticeable wear. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This device is in fully working, used condition. It has been fully tested to ensure all aspects are working.






















