Samsung SODIMM 8GB (1x8GB) RAM DDR5 4800MHz M425R1GB4BB0-CQKOL
Samsung SODIMM 8GB (1x8GB) RAM DDR5 4800MHz M425R1GB4BB0-CQKOL
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Computer Part |
| Sub-Collection | RAM |
| Brand | Samsung |
| Model | SODIMM |
| MPN | M425R1GB4BB0-CQKOL |
| Memory Size | 8GB (1x8GB) RAM |
| Memory Type | DDR5 |
| Speed | 4800MHz |
| Condition | Good |
| UPC | 079734533764 |
| Serial# | KR M425R1GB4BB0-CQKOL 2251 |
Cosmetic condition:
This RAM does not include a heat sink. The gold pins are in very good condition with little to no noticeable wear. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This device is used and fully functional. It has been tested to confirm everything is working properly.
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25

Description
Samsung SODIMM 8GB (1x8GB) RAM DDR5 4800MHz M425R1GB4BB0-CQKOL
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Computer Part |
| Sub-Collection | RAM |
| Brand | Samsung |
| Model | SODIMM |
| MPN | M425R1GB4BB0-CQKOL |
| Memory Size | 8GB (1x8GB) RAM |
| Memory Type | DDR5 |
| Speed | 4800MHz |
| Condition | Good |
| UPC | 079734533764 |
| Serial# | KR M425R1GB4BB0-CQKOL 2251 |
Cosmetic condition:
This RAM does not include a heat sink. The gold pins are in very good condition with little to no noticeable wear. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This device is used and fully functional. It has been tested to confirm everything is working properly.






















