SK Hynix 32GB (4x8GB) RAM DDR4 3200MHz PC4-3200AA-UCD-13
SK Hynix 32GB (4x8GB) RAM DDR4 3200MHz PC4-3200AA-UCD-13
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Computer Part |
| Sub-Collection | RAM |
| Brand | SK Hynix |
| Model | N/A |
| MPN | PC4-3200AA-UCD-13 |
| Memory Size | 32GB (4x8GB) RAM |
| Memory Type | DDR4 |
| Speed | 3200MHz |
| Condition | Good |
| UPC | 840307302205 |
| Serial# | HMAA1GU6CJR6N-XN N0 AC 201 |
Cosmetic condition:
This RAM does not include a heat sink, and the gold pins are in very good condition with little to no noticeable wear. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This device is used and fully functional, and it has been thoroughly tested to confirm everything is working properly.
Original: $139.99
-65%$139.99
$49.00

Description
SK Hynix 32GB (4x8GB) RAM DDR4 3200MHz PC4-3200AA-UCD-13
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Computer Part |
| Sub-Collection | RAM |
| Brand | SK Hynix |
| Model | N/A |
| MPN | PC4-3200AA-UCD-13 |
| Memory Size | 32GB (4x8GB) RAM |
| Memory Type | DDR4 |
| Speed | 3200MHz |
| Condition | Good |
| UPC | 840307302205 |
| Serial# | HMAA1GU6CJR6N-XN N0 AC 201 |
Cosmetic condition:
This RAM does not include a heat sink, and the gold pins are in very good condition with little to no noticeable wear. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This device is used and fully functional, and it has been thoroughly tested to confirm everything is working properly.






















